Ivonne Muellerová

jednatelka modelingové agentury T-Models

Ivonne-211x211V dětství se věnovala malířské tvorbě, ale přesedlala na vizážistiku, která jí byla bližší. Tomuto oboru se věnuje již od roku 2001. Od svých sedmnácti let sbírá zkušenosti na půdě modelingu. Fotila také v Miláně a Spojených státech amerických. Účastnila se přehlídek pro Zu Elements, návrháře Jakuba Chovance, LOREAL a kampaní pro Forbes Games, VictoriaTip, Private Member a další. Působila jako produkční předního českého fotografa Romana Sluky, pro něj organizovala výstavu Teatro Caribe v Mexiku, kde ji bylo možné zaznamenat také jako modelku a vizážistku. V zahraničí pracovala pro kalifornskou společnost v marketingové i sales oblasti. Žila v Německu a ve Švýcarsku.
moje motto: “Jediná nemožná cesta je ta, na kterou se nikdy nevydáte.”

Gabriela Smutná

Lektorka – modelingová praxe

Modelingu nejen u nás, ale i v zahraničí, se věnuje více jak sedm let. Pracovala naFashion weeku v Praze, účastnila se množství přehlídek pro různé značky, točila reklamy pro českou i světovou produkci.

Za úspěch ve svém životě považuje každý den, kdy může dělat to, co ji baví. Práce je jí koníčkem – focení, přehlídky, natáčení reklam, to vše jí dělá radost na duši.

Věřím, že vám ze sebe předám to, co umím a budete z mých hodin i na ně chodit natěšení.

moje motto: “Vnější krása je pomíjivá, důležitá je ta vnitřní.”
 • co ti přinese lekce/setkání se mnou: dozvíš se o modelingu vše, co tě bude zajímat
 • proč pracuji v T-Models: neskutečně mě baví práce s mladými a tvárnými lidmi a myslím, že pro ně mohu být přínosná
 • na co jsem ve svém životě nejvíc pyšná: na moji nejmilovanější rodinu, která při mě stála v dobách dobrých, ale i těch zlých
 • co považuji za svůj největší úspěch: to, že mohu dělat to, co mě baví
 • co pro mě znamená modeling: sebeprezentaci a kladení si stále nových cílů
 • moje záliby: golf, relax, čtení, nákupy 😉

Aneta Kernová

Lektorka pohybu

Studuje hereckou konzervatoř v Ostravě, jejíž hlavní náplní je divadlo, zpěv a tanec. V několika představeních si střihla hlavní roli a hrála v krátkometrážních i třech celovečerních filmech. Kromě choreografie se věnuje také režii. Dělám převážně scénický tanec propojený s různými street dance styly, kdy z choreografie v konečné fázi vzniká krátký příběh. Jde mi hlavně o celkový individuální pohyb člověka jako osobnosti. Každý člověk je jiný a tudíž má i jiné vyjadřovací prostředky. V mých hodinách se lidé naučí projevovat se svobodně a v jejich přirozené rovině. Pracujeme na odblokování různých problémů a bázní, jako je třeba ostýchavost nebo nízké sebevědomí. Dále pak k pohybu přisuzuji i teorii nonverbální komunikace, která je obzvlášť užitečná pro osoby, které se chtějí věnovat modelingu. Zájemci se při ní dozví, jak nevědomě komunikuje při mluvení prostřednictvím gest a mimiky tělo.

moje motto: “Věř, a to co chceš - dostaneš.”
 • co ti přinese lekce/setkání se mnou: sebe, jako celistvou osobnost
 • proč pracuji v T-Models: T-Models je velký zdroj, který nabízí mnoho radosti pro obě strany
 • na co jsem ve svém životě nejvíc pyšná: že (skutečně) žiju
 • co považuji za svůj největší úspěch: Úspěch. Spěch k dílčímu cíli doprovázený silou víry. A až budu vědět, dám vědět.
 • co pro mě znamená modeling: Modelovat. I z hlíny se dá vytvořit obdivuhodná socha. Po ustavičné práci.
 • moje záliby: pantomima, zpěv, tanec, psaní, filmová režie, malba, šerm, longboard, fotomodeling, jízda na koni, dívání se do zrcadla, meditace

Nela Friebova

Lektorka pohybu

Vystudovala VOŠ Hereckou, obor herectví/moderování. Hraje v Divadle Metro a hostuje v Divadle pod Palmovkou. Pracuje jako moderátorka a produkční v Net-TV Mozaika a vede taneční lekce v Hobby centru. Jako tanečnice si vyzkoušela balet, moderní gymnastiku, muzikál a jazz dance, akrobacii. Byla členkou taneční skupiny Krshdolls a Crashdance, s nimiž vystupovala na nejrůznějších akcích, například na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech nebo na při příležitosti oslavy padesátin Michala Davida. Kromě toho se věnuje modelingu, má za sebou řadu reklam, focení a přehlídek (Coca Cola, Yahoo!, Olympus, Rako, Truecam, Klimatex, Sealy, …).

moje motto: “Žít se dá i bez motta.”
 • co ti přinese lekce/setkání se mnou: taneční průpravu s uplatněním v modelingu, umění pózovat, taneční přehlídky apod.
 • proč pracuji v T-Models: zaujal mě celý koncept agentury a především pak netradičně vlídný a osobitý přístup k modelkám
 • na co jsem ve svém životě nejvíc pyšná: na svou rodinu a kamarády, protože se na ně můžu vždycky spolehnout
 • co považuji za svůj největší úspěch: že dělám to, co mě baví.
 • co pro mě znamená modeling: krásnou dřinu.
 • moje záliby: moje práce, cestování a móda

Petra Štíbrová

Herectví + moderování a zpěv

Je v posledním ročníku na Pražské konzervatoři, obor hudebně-dramatický. Má bohaté zkušenosti z divadla, filmů i seriálů. Působila v Divadle Na Rejdišti, kde jste ji mohli vidět v představeních Kuřačky a spasitelky, Druhý břeh, K pošeptání nebo Nebezpečné vztahy.

Na kontě má role ve filmech Vraždy v kruhu, Všechny moje lásky, Líbáš jako Bůh, Probudím se včera a Milenky v posteli. Zahlédnout jste ji mohli také v seriálu Ulice či Ordinace v Růžové zahradě.

Kromě herectví se věnuje také moderování a zpěvu.

Na mých hodinách pracuji na hereckém projevu jedince skrz jeho sebepoznání. Ke každé osobnosti přistupuji individuálně a pracuji s ní jinak.

moje motto: “Všechno je dobře.”
 • co ti přinese lekce/setkání se mnou: Zájemci se naučí vnímat a přijmout sami sebe a budou umět používat svoje charisma i vystupovat před kamerou. Herecká práce je nasměruje na herecké školy, otevře jim bránu do světa modelingu. Budeme pracovat s meditací, koncentrací i hudbou.
 • proč pracuji v T-Models: Cítím poslání učit. To, čemu se věnuji, a to, co mě fascinuje.
 • na co jsem ve svém životě nejvíc pyšná: Na svou rodinu, kamarády a na sebe: začala jsem z ničeho a umím bojovat!
 • co považuji za svůj největší úspěch: To, že mi vychází vše, co si přeji. Sílu myšlení.
 • co pro mě znamená modeling: Nechat se uhranout zajímavými a krásnými lidmi.
 • moje záliby: Automatické psaní, výklad karet, tanec, vaření, jóga, malování

Jiří Šíma

Etiketa, modelingová praxe, organizování akcí

Modelingu se věnuje již osm let. Má zkušenosti jak s natáčením komerčních reklam, tak s modelingem. Účastnil se módních přehlídek například pro značky Calvin Klein, Guess, Dior, Picasso hair show a mnoho dalších. Zkušenosti sbírá rovněž na poli fotomodelingu, spolupracoval s Robertem Vanem nebo se účastnil kampaně pro casino Hilton.

Zajímá se o psychologii, etiketu a neverbální komunikaci, kterou také přednáší.

moje motto: “Nikdy, neříkej nikdy.”
 • co ti přinese lekce/setkání se mnou: Přinese ti znalost společenského chování, budeš vědět, jak se máš správně chovat na společenských akcích. Budeš znát neverbální komunikaci, která je velmi důležitá při úvodním seznámení – vytvoření správného prvního dojmu tvoří 80 procent úspěchu.
 • proč pracuji v T-Models: Díky T-models mohu své zkušenosti předávat ostatním. Projektem T-models jsem nadšený!
 • na co jsem ve svém životě nejvíc pyšná: Když někoho mohu posunout dál.
 • co pro mě znamená modeling: Velmi dobrá životní zkušenost. V životě se má zkusit všechno, protože každá životní zkušenost vás něčím obohatí.
 • moje záliby: Psychologie, neverbální komunikace, hypnóza, sport

Štěpánka Kotalová

Vizážistika

moje motto: “Každá žena je krásna, stačí jí to ukázat. To, co vidí jako svou nedokonalost, tak jí povětšinou dodává sex appeal.”
 • co ti přinese lekce/setkání se mnou: Budu moc ráda, když to bude to, jak zvýraznit tvé přednosti pomocí make-upu a budeš se tak moct cítit krásná každý den.
 • proč pracuji v T-Models: Protože se velmi ráda obklopuji příjemnými, milými lidmi a ráda spolupracuji s profesionály. Koncept agentury T-Models se mi moc líbí.
 • na co jsem ve svém životě nejvíc pyšná: Na dceru, rodinu a na mé kamarády, kteří mě mají rádi a podporují mě.
 • Co považuji za svůj největší úspěch: V pracovním životě to jsou pravidelné spolupráce a klientky, které mě vyhledávají stále znovu. To je totiž to největší a nejdůležitější ocenění. Patří mezi ně několik fotografů: Martin Buček, Marek Rebroš, Angelo Purgert a například portál MDLS. V soukromí to je již zmiňovaná rodina.
 • co pro mě znamená modeling: Profesionalitu, skvělé výsledky práce celého tymu. Bohužel v modelingu funguje i rivalita. Ale mam rada, když si každý uvědomí, že každá osobnost je originál a navzájem se můžeme doplňovat.
 • moje záliby: Miluji práci, její různorodost. Když se mi promění klientky pod rukama, když ženich vidí nevěstu ve svatební den a já mohu být u toho. Ve „volném čase“ si užívám dcery manžela a pejska. Všichni moc rádi chodíme na farmářské trhy, do čokoládoven, na výstavy a relaxujeme.Ráda si také užívám s dcerou naše „holčičí dny“, kdy jsme jen spolu, den začíná společnou snídaní někdě v pekárně a končí příchodem domů s nějakým nově koupeným úlovkem a dobrou náladou. Samozřejmě se umím bavit i s přáteli, ideálně vyjet mimo Prahu a moc ráda se směju.

Markéta Hájek

booker, key account

Markéta pracovala především v asijských zemích jako je Shanghai, Jakarta, Malaysie, Singapoor a v Austrálii. Účastnila se Fasihon weeků, kde předváděla pro známé návrháře, například spodní prádlo La Perla, Mango, Be-Be a spousty dalších.

Aktuální reference: Exkluzivní Fashion show OC Fontána Teplice – sjednání zakázky a koordinace v průběhu přehlídky

moje motto: “Co tě nezabije, to tě posílí.”
 • co ti přinese lekce/setkání se mnou: Nové kontakty; zároveň práce mi je koníčkem, a to se pak odráží na vzájemné spolupráci.
 • proč pracuji v T-Models: Baví mě práce s lidmi a ráda předávám své zkušenosti novým tvářím.
 • na co jsem ve svém životě nejvíc pyšná: Na svou dceru a rodinu.
 • Co považuji za svůj největší úspěch: Jsem silná osobnost. Ve svých 15ti letech jsem se musela postavit na vlastní nohy, odstěhovala jsem se za oceán do Austrálie, aniž bych uměla nějaký jazyk. Tady jsem získala mnoho zkušeností, které mě posunuly dál.
 • moje záliby: Cestování, bytový design, sport.

Služby

Naši zkušení lektoři a instruktoři pro vás připravují oblíbené kurzy a jsou zárukou kvality našich služeb.

Pin It on Pinterest

Share This